KibicujRodzinie.pl
Logowanie

Wpisy
Autorzy

Elwira Musiał

Na swoim blogu dzielę się doświadczeniem Bożej miłości.

Marcin Staszak

Poeta, tekściarz piosenek chrześcijańskich, opiekun medyczny. Prezes i założyciel Stowarzyszenia Chrześcijańska Misja Szpitalna w Oleśnicy. 

http://sluzba-szpitalna.pl.tl/

Robert Sk

Na tym blogu chcę opowiadać o swoich doświadczeniach wiary, o tym co mnie interesuje w Kościele Jezusa Chrystusa. Dlaczego go kocham i czemu wierzę w Jego zwycięstwo.

Blog KibicujRodzinie

Fides et Ratio

Wpis dodany przez Marcin Turski, 2016-01-26

Duch Święty jak go spotkać? Przeżuwanie Wiary odc.1

Wpis dodany przez Robert Sk, 2016-01-19
    Duch Święty jak go spotkać? Przeżuwanie Wiary odc.1   Dziś startujemy z naszym video blogiem. Na pierwszy ogień opowiemy o spotkaniu Ducha Świętego. Przepraszamy za niedociągnięcia i słabą jakość filmu (kręcony z komórki) i jego twórców ;). Na tym blogu chcemy opowiadać o swoich doświadczeniach wiary, o tym co nas interesuje w kościele Jezusa Chrystusa. Dlaczego go kochamy i czemu wierzymy w Jego zwycięstwo. Zapraszamy do komentowania i propozycji tematów naszych obciachowych wystąpień. Wiemy, że nie jest to film najwyższych lotów dlatego prosimy barci i siostry o modlitwę a hejterów błogosławimy!

Start bloga mojego!

Wpis dodany przez Robert Sk, 2016-03-09
    Start naszego video bloga   Na tym blogu chcemy opowiadać o swoich doświadczeniach wiary, o tym co nas interesuje w Kościele Jezusa Chrystusa. Dlaczego go kochamy i czemu wierzymy w Jego zwycięstwo. Zapraszamy do komentowania i propozycji tematów naszych obciachowych wystąpień. Wiemy, że nie jest to film najwyższych lotów dlatego prosimy barci i siostry o modlitwę a hejterów błogosławimy! Nasz kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCzrCUYw9avKMwuurAS41O9g   Pozdrawiam

Podziel się wrażeniami!
Jakie masz przemyślenia po warsztatach? Co Ci się podobało, w czym pomogło? Co zmieniło? Czekamy na opinie. Dziękujemy!
dodaj wpis
Drodzy przyjaciele z całej Polski
Szukamy tych, którzy nie lubią wyłącznie narzekać, ale podzielą się swoimi talentami i czasem. Proponujemy Wam wykorzystanie nowoczesnych i przyciągających ludzi narzędzi komunikacji społecznej. Pomóż rodzinom w swoim otoczeniu.