KibicujRodzinie.pl
O autorze
Logowanie

Wpisy
Autorzy

Elwira Musiał

Na swoim blogu dzielę się doświadczeniem Bożej miłości.

Marcin Staszak

Poeta, tekściarz piosenek chrześcijańskich, opiekun medyczny. Prezes i założyciel Stowarzyszenia Chrześcijańska Misja Szpitalna w Oleśnicy. 

http://sluzba-szpitalna.pl.tl/

Robert Sk

Na tym blogu chcę opowiadać o swoich doświadczeniach wiary, o tym co mnie interesuje w Kościele Jezusa Chrystusa. Dlaczego go kocham i czemu wierzę w Jego zwycięstwo.

Blog KibicujRodzinie

Ciemności są łaską, bo motywują do bardziej intensywnego poszukiwania Boga

Wpis dodany przez Przemysław Zamojski, 2016-03-09

  aby rzec więźniom: „Wyjdźcie na wolność!”, a marniejącym w ciemnościach: „Ukażcie się!”

Iz 49"Przez lata nie spałem, waliłem głową w ścianę z desperacji. pragnąłem umrzeć. Jednak depresja była dla mnie raną, która utrzymywała otwarte moje poszukiwanie Chrystusa. Dzisiaj ktokolwiek cierpi psychicznie uznaje, że jest chory i idzie do lekarza. Nie wierzę, że wszyscy jesteśmy chorzy. Jest tak, że nie potrafimy znieść tego co sprawia, że rana ciągle jest otwarta:  niech to będzie depresja, choroba, czy też zakochanie się w kimś, w kim nie powinniśmy. Chcemy pośpiesznie wyeliminować problemy. Czy też moralnie chcemy być w porządku." 
ks. Aldo Trento 
Człowiek w ciemności umiera... Nie ocali go światło produkowane przez innych ludzi. Potrzebuje światła, które da blask na całą przeszłość, tak że nie będzie się obawiał już niczego oprócz utraty tego boskiego daru.  

Podziel się wrażeniami!
Jakie masz przemyślenia po warsztatach? Co Ci się podobało, w czym pomogło? Co zmieniło? Czekamy na opinie. Dziękujemy!
dodaj wpis
Drodzy przyjaciele z całej Polski
Szukamy tych, którzy nie lubią wyłącznie narzekać, ale podzielą się swoimi talentami i czasem. Proponujemy Wam wykorzystanie nowoczesnych i przyciągających ludzi narzędzi komunikacji społecznej. Pomóż rodzinom w swoim otoczeniu.