KibicujRodzinie.pl
O autorze
Logowanie

Wpisy
Autorzy

Elwira Musiał

Na swoim blogu dzielę się doświadczeniem Bożej miłości.

Marcin Staszak

Poeta, tekściarz piosenek chrześcijańskich, opiekun medyczny. Prezes i założyciel Stowarzyszenia Chrześcijańska Misja Szpitalna w Oleśnicy. 

http://sluzba-szpitalna.pl.tl/

Robert Sk

Na tym blogu chcę opowiadać o swoich doświadczeniach wiary, o tym co mnie interesuje w Kościele Jezusa Chrystusa. Dlaczego go kocham i czemu wierzę w Jego zwycięstwo.

Blog KibicujRodzinie

Jak Jezus

Wpis dodany przez Przemysław Zamojski, 2016-03-11

  jeśli sprawiedliwy jest synem Bożym, Bóg ujmie się za nim i wyrwie go z rąk przeciwników

Mdr 2

 

Jeśli jesteś synem Bożym... to uporczywe żądanie dowodów Bożego synostwa osiągnęło swoje apogeum na krzyżu. W wielu osobach żądanie to budzi się w godzinie próby. Bóg chce by każdy z nas się o tym przekonał, nawet za cenę wystawienia Go na próbę, wtedy gdy zapytamy Go o to, czy rzeczywiście jestem dzieckiem Bożym. W gonitwie codzienności nawet nie zadajemy pytania. W tej właśnie gonitwie potrzebna jest świadomość, kto jest moim Ojcem, skąd wyszedłem i dokąd zmierzam. Jezus wystawił się na tak ekstremalną próbę, żeby nam tą świadomość przywrócić. Czy nam wystarczy Jego miłość? -co może być większego od niej?


Podziel się wrażeniami!
Jakie masz przemyślenia po warsztatach? Co Ci się podobało, w czym pomogło? Co zmieniło? Czekamy na opinie. Dziękujemy!
dodaj wpis
Drodzy przyjaciele z całej Polski
Szukamy tych, którzy nie lubią wyłącznie narzekać, ale podzielą się swoimi talentami i czasem. Proponujemy Wam wykorzystanie nowoczesnych i przyciągających ludzi narzędzi komunikacji społecznej. Pomóż rodzinom w swoim otoczeniu.