KibicujRodzinie.pl
O autorze
Logowanie

Wpisy
Autorzy

Elwira Musiał

Na swoim blogu dzielę się doświadczeniem Bożej miłości.

Marcin Staszak

Poeta, tekściarz piosenek chrześcijańskich, opiekun medyczny. Prezes i założyciel Stowarzyszenia Chrześcijańska Misja Szpitalna w Oleśnicy. 

http://sluzba-szpitalna.pl.tl/

Robert Sk

Na tym blogu chcę opowiadać o swoich doświadczeniach wiary, o tym co mnie interesuje w Kościele Jezusa Chrystusa. Dlaczego go kocham i czemu wierzę w Jego zwycięstwo.

Blog KibicujRodzinie

Każde Małżeństwo jest do uratowania!

Wpis dodany przez Jacek Piotrowicz, 2016-04-26

Każde Małżeństwo jest do uratowania!

 

Tak, tak, wiem, powiesz - co może napisać ktoś, kto ma tylko 8 miesięcy stażu małżeńskiego...:) Dlatego nie będę się mądrzył, a zaproszę Was na rekolekcje, które wraz z żoną przeżyliśmy. Widzieliśmy pary, które po wielu latach zatwardzania serc - czule okazywały sobie miłość.

Rekolekcje nie są rekolekcjami, jakich możemy się bać: że trzeba będzie coś mówić na forum, że będą nudzić o Panu Bogu, że grzecznie będą kazali siedzieć w twardej kościelnej ławce...

To będzie czas, który Was zmusi do dialogu - takiego, jakiego jeszcze nie przeżyliście. Będziecie mogli poruszyć wszystkie tematy, które Was różnią lub łączą - nareszcie bez przerywania i poprawiania przez współmażonka. Będzie można wygadać się do samego końca, tak, aby wylewna osoba nie zdominowała drugiej, a mało mówiąca wreszcie powiedziała to, co najważniejsze.

Rekolekcje trzeba po prostu przeżyć samemu, żeby się ze mną zgodzić, że naprawdę warto!

Wszystkie informacje i szczegóły znajdziecie tutaj: http://www.malzenstwo.pl/


Podziel się wrażeniami!
Jakie masz przemyślenia po warsztatach? Co Ci się podobało, w czym pomogło? Co zmieniło? Czekamy na opinie. Dziękujemy!
dodaj wpis
Drodzy przyjaciele z całej Polski
Szukamy tych, którzy nie lubią wyłącznie narzekać, ale podzielą się swoimi talentami i czasem. Proponujemy Wam wykorzystanie nowoczesnych i przyciągających ludzi narzędzi komunikacji społecznej. Pomóż rodzinom w swoim otoczeniu.