KibicujRodzinie.pl
 • Śmierć kliniczna Pani Genowefa widziała Jezusa, Maryję, świętych w tym Ojca Pio i Faustynę. Rozmawiała ze zmarłymi krewnymi i przyjaciółmi.

  Śmierć kliniczna Pani Genowefa widziała Jezusa, Maryję, świętych w tym Ojca Pio i Faustynę. Rozmawiała ze zmarłymi krewnymi i przyjaciółmi. Po nieudanej operacji bohaterka opuściła ciało. Najpierw chodziła po labiryntach w podziemiach, gdzie demony próbowały ją złapać i zabrać ze sobą. Pomagała jej wtedy modlitwa do Archanioła Michała.


  2019-05-17więcej »
 • Bóg Cię kocha! Jezus żyje i chce Ci to udowodnić. Miłość Boża - Krzysztof Sowiński - Głos Pana

  Bóg Cię kocha! Miłość Boża - Dlaczego nie doświadczamy jego miłości? Co zrobić aby zbliżyć się do Boga, jaki plan ma dla nas Bóg Ojciec i czemu w tym planie działa Duch Święty.


  2019-01-31więcej »
 • Duch Święty - kim jest i jakie daje dary - charyzmaty

  Duch Święty - Bóg, który jest osobą. Bóg, który daje swoje dary - charzymaty : dar uzdrowienia, dar poznania, dary dla kościoła.


  2019-01-31więcej »
 • Jak rozpoznać Bożą wolę w naszym życiu?

  Boża wola w naszym życiu Rozeznawanie Bożego Planu - Grzegorz Kurowski Terebint 29.01.2019 - Konferencja w oparciu o Słowo Boże o tym czego pragnie Bóg w naszym życiu i jak my mamy poznawać Jego wolę dla nas.


  2019-01-31więcej »
 • Od Managera do zera a potem do dziecka bożego - świadectwo nawrócenia i spotkania żywego Jezusa

  Świadectwo nawrócenia i uzdrowienia przez Jezusa. Hubert był wysokopłacanym managerem w dużej korporacji. Pewnego dnia się rozchorował i to był początek rozsypywania się jego życia.


  2018-12-21więcej »
 • Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie

  Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie. Wychowywał się w trudnej rodzinie, gdzie było mało miłości i ciepła. W dorosłe życie wszedł zbuntowany na świat zagłuszając swój ból alkoholem i narkotykami. Posłuchaj wzruszającego świadectwa spotkania Boga i pójścia za nim.


  2018-10-23więcej »
 • Przebaczenie i uzdrowienie zranień wewnętrznych

  Jeśli czujesz się nieszczęśliwy, to nie dlatego, że takie nieszczęścia Cię spotkały, tylko dlatego, że nie chcesz zmierzyć się z życiem takim jakie jest. Uzdrowienie z ran jest procesem, wymaga czasu i motywacji, którą jest miłość, prawda i dobro.


  2018-03-07więcej »
 • Widziała Jezusa poza ciałem niebo i czyściec. Śmierć kliniczna życie po życiu

  Pani Genowefa ciężko chorowała i w 2013 roku przeżyła śmierć kliniczną, widziała niebo i czyściec oraz szatana z piekła, spotkała Maryję, Jezusa, Św. Ojca Pio i bliskich zmarłych znajomych. 'Weszłam tym razem do bardzo jasnego pomieszczenia, które było przedzielone szybą od sufitu do podłogi. Podeszłam zaciekawiona i za tą szybą zobaczyłam piękny ogród, pełen kwitnących kwiatów i krzewów.'


  2018-02-27więcej »
 • Uwielbienie Jezusa z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie Wołomin

  Kochani chciałbym was zaprosić na uwielbienie do Wołomina 25.02.2018 gdzie będziemy modlić się o uzdrowienie i uwolnienie. Opowiem tam szczegółowo o cudzie uzdrowienia mojego synka Jakuba, który miał zapalenie mózgu i leżał chory na intensywnej terapii a Jezus uzdrowił go w 100%.


  2018-02-19więcej »
 • Dziecko urodziło się martwe bez płuca - zobacz jak Bóg uzdrowił syna Artura Pawlowskiego

  To był wstrząs, ich pierwsze dziecko rodzi się martwe. Lekarze zaczynają reanimację, odkrywają, że nie ma lewego płuca a serca jest po prawej stronie. Dziecko ożywa, ale lekarze nie dają szans. Nie będzie oddychał samodzielnie, trzeba przygotować się na jego śmierć. Wkroczył w tą sytuację sam Bóg Ojciec, posłuchaj koniecznie!


  2018-02-08więcej »
Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wyszukiwarka
Logowanie

Słowo Życia


PismoŚwięte

Dołącz do nas

Szanowni Państwo! Szukamy energicznych, charyzmatycznych Redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoimi talentami i czasem. Zostań Redaktorem nowoczesnego i wartościowego portalu pisząc do nas bezpośrednio lub poprzez bloga.

Polecamy
Tagi
Autorzy

Elwira Musiał

Na swoim blogu dzielę się doświadczeniem Bożej miłości.

Marcin Staszak

Poeta, tekściarz piosenek chrześcijańskich, opiekun medyczny. Prezes i założyciel Stowarzyszenia Chrześcijańska Misja Szpitalna w Oleśnicy. 

http://sluzba-szpitalna.pl.tl/

Robert Sk

Na tym blogu chcę opowiadać o swoich doświadczeniach wiary, o tym co mnie interesuje w Kościele Jezusa Chrystusa. Dlaczego go kocham i czemu wierzę w Jego zwycięstwo.

Duch Święty wypełnienie obietnicy Jezusa


Bóg chce ci dać nowe życie, życie w obfitości!!!

"Oto ja ześlę na was obietnicę mojego Ojca.
Wy zaś (...) będziecie przyobleczeni mocą z wysoka." (Łk 24, 49)

A jak Jezus wypełnił Obietnicę ? Otóż w przekraczający wszelkie wyobrażenia sposób:

„Gdy nadszedł wreszcie dzień Pięćdziesiątnicy, znajdowali się wszyscy razem na tym samym miejscu. (...) I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym" (Dz 2,1).

To wydarzenie, które było udziałem apostołów, było doświadczeniem także wszystkich, którym oni głosili Dobrą Nowinę o Zbawieniu, którzy uwierzyli i przyjęli Jezusa: „bo do was jest obietnica i dla dzieci waszych i dla wszystkich, którzy są daleko, a których powoła Pan, Bóg nasz” (Dz 2,39). To znaczy, że ta obietnica jest też dla mnie i dla Ciebie i dla każdego, kto dziś wyzna Jezusa Zbawicielem i Panem.

Jezus, który przyjął na siebie grzechy świata, na krzyżu oddał ducha, by tchnąć Go w nas. Na krzyżu grzech został ukrzyżowany, umarł człowiek grzeszny, a z ran Jezusa trysnęła Moc, by narodził się nowy człowiek, człowiek Jezusowego Ducha. Jezus posyła Tobie osobę Ducha Świętego, która kocha, która jest tchnieniem Ojca i Syna. On cały będąc Miłością skupia się na nas, wnika w nas i zmienia nas. Jest Mocą Bożą w nas działającą.

"Ducha mojego chcę tchnąć w was i sprawić, byście żyli według mych nakazów i przestrzegali przykazań, i według nich postępowali." (Ez 36, 27)

Przyjąłeś Miłość Boga Ojca, przyjąłeś Zbawienie Jezusa Chrystusa, teraz zapraszam Cię, przyjmij pełnię Trójcy Świętej, przyjmij dar Ducha Świętego. Kiedy to zrobisz, wtedy staniesz się nowym człowiekiem, otrzymasz nowe serce, zapłoniesz miłością do Jezusa. Bóg, który Cię kocha, od którego się odwróciłeś przez Twoje grzechy, posłał Syna Swego by Cię zbawił. On posyła teraz Swego Ducha, by powrót pełen do Miłości Bożej wreszcie stał się dla Ciebie możliwy. Dzięki Duchowi Świętemu możesz połączyć się z Bogiem doświadczając Jego Miłości w pełni i kochając Go. Możesz doświadczyć pokoju, radości i wolności dzięki osobie Ducha, która zamieszka w Tobie.

Nie otrzymaliśmy ducha niewoli, by się znowu pogrążyć w lęku, ale Ducha przybrania za synów w którym wołamy Abba, Ojcze” (Rz 8,14n) „Abba”, to znaczy "Tato"- tak zwracał się do Ojca Jezus. To w Duchu Świętym możliwe jest, by doświadczyć pełnej obecności Bożej, Jego ojcowskiej Miłości. Tylko w Jego Duchu możliwe jest przestrzeganie przykazań, wolność dziecka Bożego, pokój i radość serca, Jego słodkie ukojenie: „Innego Pocieszyciela Ojciec da Wam, aby z wami był na zawsze- Ducha Prawdy” (J14,16).

Ten, kto przyjął Ducha, wydaje dobre owoce: miłości, radości, pokoju, cierpliwości, uprzejmości, dobroci, wierności, lagodności, opanowania (por. Ga 5, 22-23)

Ten, kto odrzuca Ducha, żyje według ciała i wydaje złe owoce: nierządu, nieczystości, wyuzdania, bałwochwalstwa, nienawiści, sporów, zawiści, zazdrości, pijaństwa, rozłamu (por. Ga 5,19-21).

Wybór, który Ci przedstawiłem, który daje Bóg (błogosławieństwo, lub przekleństwo, życie lub śmierć) staje teraz pod znakiem Twego przyjęcia Ducha Świętego, tego który tworzy z nas nowe stworzenie, daje nowe życie i radość wydawania dobrych owoców.

O Duchu Świętym mówi się na ogól niewiele. A przy tym dla wielu to, co się mówi, wydaje się wprost niezrozumiale. Cóż, to jest: Duch? Duch Święty? i jeszcze Duch Święty jako Osoba Boża? Pierwotnie w języku biblijnym "duch" oznacza wiatr, powietrze, wicher, dalej oddech jako przejaw życia. Duch Boży jest więc wichrem i tchnieniem życia, tworzy, podtrzymuje i utrzymuje wszystko.

To On przede wszystkim działa w dziejach, tworząc rzeczy nowe. Stary Testament oczekuje od Ducha wielkiej odnowy w czasach ostatecznych poprzez Jego powszechne wylanie. Według Nowego Testamentu ta odnowa ostateczna nastąpiła z przyjściem Jezusa Chrystusa, którego wystąpieniu i działalności towarzyszy od początku działanie Ducha. Chrystus posiada Ducha Bożego w niezmierzonej pełni.

Stąd jako Zmartwychwstały jest Źródłem Ducha, obdarza Nim apostołów jako darem Bożym, zsyła Go w dniu Pięćdziesiątnicy swojemu Kościołowi (por. Dz 2, 32-33). Posłannictwem Ducha Świętego jest przypominać wszystko, co mówił i czynił Jezus, by poprowadzić nas do pełnej prawdy. W Duchu Świętym Jezus jest trwale obecny w Kościele i w świecie. Duch Święty jest Panem, a więc ma naturę Boską, jest nie tylko darem Boskim, ale i Dawcą Życia, stąd należy Mu się wspólnie z Ojcem i Synem uwielbienie i chwała. Tej właśnie wierze daje wyraz wielkie wyznanie wiary Kościoła: "Wierzymy w Ducha Świętego, Pana i Ożywiciela, który od Ojca i Syna pochodzi, który z Ojcem i Synem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę".

"Wieczorem w dniu Zmartwychwstania, tam gdzie przebywali uczniowie, gdy drzwi były zamknięte z obawy przed Żydami, przyszedł Jezus, stanął pośrodku i rzekł do nich: Pokój wam! A to powiedziawszy, pokazał im ręce i bok. Uradowali się zatem uczniowie ujrzawszy Pana. A Jezus znowu rzekł do nich: Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam. Po tych słowach tchnął na nich i powiedział im: Weźmijcie Ducha Świętego! Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane" (J 20,19-23).

Pokazał im ręce i bok. Uradowali się zatem uczniowie – musi dziwić to zestawienie. Kiedy widzimy kogoś poranionego, kogoś komu zadano cierpienie, kogoś, kogo skrzywdzono rzadko kiedy odczuwamy radość. To, co zobaczyli uczniowie musiało przerosnąć ich smutek i żal do samych siebie z powodu porzucenia swojego Mistrza. Zobaczyli Jezusa, który nadal ich kochał, który chciał ich zobaczyć, spotkać się z nimi. Zobaczyli Miłość większą od ludzkiej nieprawości, od ich własnego zła. To esencja Dobrej Nowiny: Panie Jezu, Twoja miłość jest większa niż całe zło, niż moje zło! Bądź uwielbiony!

Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam – przyjemnie jest czasem nic nie robić, mieć dużo wolnego czasu, odpoczywać. Jest jednak poczucie głębokiej radości i pokoju, które rodzi się nie tyle z odpoczynku, co właśnie z realizacji powierzonej misji. Kiedy wracam z biegania po lesie ocieram pot kapiący z czoła, czuję zmęczenie mięśni i czuję satysfakcję, rozluźnienie w ciele. Zmęczenie i stan błogiego odprężenia. Dowodem Bożej miłości do nas jest to, że Bóg zleca każdemu z nas konkretne zadanie bo... wierzy w nas, ufa nam, bo nas kocha. Gdyby w nas nie wierzył nie posyłałby nas w świat, do ludzi. Zobacz jak wielkim darem jest dla ciebie Twoje powołanie – misja zlecona ci przez samego Jezusa. Czy w chwilach Twojego wielkiego zmęczenia nie pojawia się w tobie także poczucie ogromnej satysfakcji ze współpracy z Bogiem na drodze twojego powołania?

Weźmijcie Ducha Świętego! - dzisiaj Jezus daje Ci Ducha Świętego – konkretną, aczkolwiek niewidoczną dla ciebie Osobę, która chce cię wspomagać i umacniać na drodze pełnienia twojego powołania. Choć jest niewidoczny, to jednak jest odczuwalny po swoich owocach. Jeśli nadal trwasz w swoim powołaniu, jeśli mimo wszystko czynisz dobro, to Duch Święty już działa w Twoim życiu! Zobacz, przychodzi dziś do ciebie z takimi darami: mądrości, rozumu, rady, męstwa, umiejętności, pobożności, bojaźni Bożej. Jezus nie zostawia cię samego! Troszczy się o ciebie i daje ci to, czego najbardziej potrzebujesz.

Wspólnota – zobacz, że kontekstem całej dzisiejszej uroczystości Zesłania Ducha Świętego, sceny, którą opisuje Jan Ewangelista jest wspólnota. Jezus nie mówi do pojedynczego ucznia, do ciebie: „Weźmij”. Mówi do swoich uczniów, do konkretnej wspólnoty: „Weźmijcie!”. Przyjęcie Ducha Świętego i jego darów jest możliwe tylko we wspólnocie. Bo Duch Święty jest darem dla całej wspólnoty. Twoje/wasze małżeństwo jest we wspólnocie Kościoła i dla wspólnoty Kościoła. Twoja osoba, twoja praca, twój odpoczynek jest we wspólnocie Kościoła i dla wspólnoty Kościoła. Św. Paweł powie: Już nie ja żyję, ale żyje we mnie Chrystus! Nie bój się żyć dla Chrystusa i w Chrystusie! Nie bój się żyć w Duchu Świętym!

Źródło: http://www.rekolekcje.vel.pl/, 2012-01-25

To może Cię również zainteresować

Śmierć kliniczna Pani Genowefa widziała Jezusa, Maryję, świętych w tym Ojca Pio i Faustynę. Rozmawiała ze zmarłymi krewnymi i przyjaciółmi. Po nieudanej operacji bohaterka opuściła ciało. Najpierw chodziła po labiryntach w podziemiach, gdzie demony próbowały ją złapać i zabrać ze sobą. Pomagała jej wtedy modlitwa do Archanioła Michała.

Bóg Cię kocha! Miłość Boża - Dlaczego nie doświadczamy jego miłości? Co zrobić aby zbliżyć się do Boga, jaki plan ma dla nas Bóg Ojciec i czemu w tym planie działa Duch Święty.

Duch Święty - Bóg, który jest osobą. Bóg, który daje swoje dary - charzymaty : dar uzdrowienia, dar poznania, dary dla kościoła.

Boża wola w naszym życiu Rozeznawanie Bożego Planu - Grzegorz Kurowski Terebint 29.01.2019 - Konferencja w oparciu o Słowo Boże o tym czego pragnie Bóg w naszym życiu i jak my mamy poznawać Jego wolę dla nas.

Świadectwo nawrócenia i uzdrowienia przez Jezusa. Hubert był wysokopłacanym managerem w dużej korporacji. Pewnego dnia się rozchorował i to był początek rozsypywania się jego życia.

Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie. Wychowywał się w trudnej rodzinie, gdzie było mało miłości i ciepła. W dorosłe życie wszedł zbuntowany na świat zagłuszając swój ból alkoholem i narkotykami. Posłuchaj wzruszającego świadectwa spotkania Boga i pójścia za nim.

Jeśli czujesz się nieszczęśliwy, to nie dlatego, że takie nieszczęścia Cię spotkały, tylko dlatego, że nie chcesz zmierzyć się z życiem takim jakie jest. Uzdrowienie z ran jest procesem, wymaga czasu i motywacji, którą jest miłość, prawda i dobro.

Pani Genowefa ciężko chorowała i w 2013 roku przeżyła śmierć kliniczną, widziała niebo i czyściec oraz szatana z piekła, spotkała Maryję, Jezusa, Św. Ojca Pio i bliskich zmarłych znajomych. 'Weszłam tym razem do bardzo jasnego pomieszczenia, które było przedzielone szybą od sufitu do podłogi. Podeszłam zaciekawiona i za tą szybą zobaczyłam piękny ogród, pełen kwitnących kwiatów i krzewów.'

Kochani chciałbym was zaprosić na uwielbienie do Wołomina 25.02.2018 gdzie będziemy modlić się o uzdrowienie i uwolnienie. Opowiem tam szczegółowo o cudzie uzdrowienia mojego synka Jakuba, który miał zapalenie mózgu i leżał chory na intensywnej terapii a Jezus uzdrowił go w 100%.

To był wstrząs, ich pierwsze dziecko rodzi się martwe. Lekarze zaczynają reanimację, odkrywają, że nie ma lewego płuca a serca jest po prawej stronie. Dziecko ożywa, ale lekarze nie dają szans. Nie będzie oddychał samodzielnie, trzeba przygotować się na jego śmierć. Wkroczył w tą sytuację sam Bóg Ojciec, posłuchaj koniecznie!

Podziel się wrażeniami!
Jakie masz przemyślenia po warsztatach? Co Ci się podobało, w czym pomogło? Co zmieniło? Czekamy na opinie. Dziękujemy!
dodaj wpis
Drodzy przyjaciele z całej Polski
Szukamy tych, którzy nie lubią wyłącznie narzekać, ale podzielą się swoimi talentami i czasem. Proponujemy Wam wykorzystanie nowoczesnych i przyciągających ludzi narzędzi komunikacji społecznej. Pomóż rodzinom w swoim otoczeniu.