KibicujRodzinie.pl
 • Marcin Zieliński w Warszawie 2 grudnia 2017

  Zapraszamy do Warszawy-Wesołej na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi Marcin Zieliński.


  2017-10-31więcej »
 • NiemaGoTu elektryczna muzyka dla Pana

  Posłuchaj żywej i radosnej muzyki! 'niemaGotu' to sześciu muzyków zgromadzonych w imię zmartwychwstałego Jezusa, by poprzez otrzymane talenty, stosownie do obranej nazwy, zwiastować, że nie ma Go w grobie, bo powstał ? jak powiedział.


  2017-10-17więcej »
 • Terrorysta z Hezbollahu spotyka Jezusa. Nawrócony dżihadysta

  Był wyznawcą Allaha i należał do Hezbollahu, zabijał ludzi wi imię Allaha i wszystko robił co nakazuje mu jego religia. Pewnego dnia dopadł go demon i próbował wszystkich sposobów znanych z koranu aby go wygonić i nic nie działało. Wtedy usłyszał głos z nieba by wezwał Jezusa. Uczynił to i zaczął się modlić i pościć o prawdę kim jest Bóg. Po dwóch tygodniach objawił mu się Jezus i odpowiedział na jego wszystkie pytania dając przebaczenie za jego grzechy. Od tego dnia zaczął obawiać miłość Jezusa innym swoim braciom.


  2017-10-12więcej »
 • Fatima tajemnica odkryta 100 lat objawień

  100 lat Fatimy dowiedź się więcej o tych wydarzeniach i o tym co jest prawdziwym przesłaniem Maryji. Trucker Hiob Apologeta-amator, trucker opowiada o wydarzeniach z przed 100 lat. Sam zgłębia jej tajemnicę od dawna.


  2017-10-12więcej »
 • Widziałem Jezusa poza ciałem jest życie, śmierć kliniczna świadectwo z wiadomości.

  Prawdziwa historia. Nastolatek z USA zasłabł na w-fie i na 20 minut wyszedł z ciała. Przyszli do niego aniołowie i Jezus. Gdy lekarze zamierzali stwierdzić śmierć Zacka, jego puls powrócił i został on wysłany do Szpitala Dziecka w Fort Worth. W kilka dni później obudził się w jednostce intensywnej opieki.


  2017-10-10więcej »
 • Różaniec jest Biblijny!

  Kto twierdzi,że różaniec jest niebiblijny to albo nie czytał Pisma Świętego, albo udaje idiotę bowiem tekst różańca to nic innego jak wersety z Nowego Testamentu z Ewangeli


  2017-10-10więcej »
 • Od mistrza sztuk walki do kapłana. ks. Dominik Chmielewski

  Świadectwo wspaniałego księdza, który doświadczył przytulenia przez Maryję i oddał jej wtedy swoje życie. Od mistrza sztuk walki do kapłana. ks. Dominik Chmielewski


  2017-04-10więcej »
 • Bóg jest daleko czy blisko ?

  Bóg jest daleko czy jest blisko? Jakiego znam Boga, jaki obraz mam w głowie? Konferencja o.Remigiusza Recława z 2015roku. Ojciec pokazuje jak obraz Boga rzutuje na nasze życie i relacje z Nim i innymi.


  2017-03-07więcej »
 • Maryja Gwiazda Ewangelizacji - FORUM CHARYZMATYCZNE Szczecin

  Na pewno będzie charyzmatycznie i Maryjnie !
  Ks. Piotr Glas Ks. Dominik Chmielewski dr Wincenty Łaszewski, Ks. Piotr Skiba , Ks. Michał Olszewski


  2017-02-23więcej »
 • Jak być w pełni sobą. Jak doświadczyć mocy Boga. Kilka zdań o Słowie

  Jak prawdziwie być sobą? Jak doświadczyć obecności i mocy Boga? Jak być uzdrowionym i co zrobić by mi się bardziej powodziło ? Jezus mówi abyśmy byli do końca sobą. To co zewnętrzne powinno być wynikiem tego co jest  w środku czyli gorliwej relacji z Panem Bogiem.  Papierkiem lakmusowym naszej relacji z Bogiem jest nasze podejście do Słowa Bożego.


  2017-02-07więcej »
Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wyszukiwarka
Logowanie

Słowo Życia


PismoŚwięte

Dołącz do nas

Szanowni Państwo! Szukamy energicznych, charyzmatycznych Redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoimi talentami i czasem. Zostań Redaktorem nowoczesnego i wartościowego portalu pisząc do nas bezpośrednio lub poprzez bloga.

Polecamy
Tagi
Autorzy

Elżbieta Koc

"Oto idę, idę Panie. Usłyszałem głos twój w ciemną noc. Usłyszałem Twe wezwanie. Pójdę wszędzie tylko daj mi moc. "

Na swoim blogu dzielę się doświadczeniem Bożej miłości. Piszę o swoim nawróceniu, uzdrowieniach i posłudze.

Marcin Staszak

Poeta, tekściarz piosenek chrześcijańskich, opiekun medyczny. Prezes i założyciel Stowarzyszenia Chrześcijańska Misja Szpitalna w Oleśnicy. 

http://sluzba-szpitalna.pl.tl/

Robert Sk

Na tym blogu chcę opowiadać o swoich doświadczeniach wiary, o tym co mnie interesuje w Kościele Jezusa Chrystusa. Dlaczego go kocham i czemu wierzę w Jego zwycięstwo.

Filmy

Dzielimy się wartościowymi filmami udostępnionymi w sieci. Są to filmy fabularne, dokumentalne i interesujące konferencje. Nie warto marnować czas oglądając "byle co".

Jeśli myślisz o Małżeństwie lub już masz to szczęście - nie możesz tego nie przeczytać!

Encykliki papieskie o rodzinie: Amoris Laetitia oraz Familiaris Consortio. Przeczytasz całe? Hmm, to może chociaż wiedz, że tam znajdziesz dokładną "instrukcję obsługi" Twojego małżeństwa, dzięki której nie dojdzie do niespodziewanej awarii :)

więcej »

Data dodania: 2016-04-26

Jakie jest źródło z którego wypływamy ? Sadzonki

Skąd pomysł na sadzonki? Jak docenić źródło, z którego wypływamy? To tematy dzisiejszego spotkania z Basią i Wojtkiem. Zapraszamy na pierwszą sadzonkę Życie z Życia! :)

więcej »

Data dodania: 2016-04-06

Wieczny od Poczynek

"Odpocząć, to znaczy począć na nowo" pisał Norwid. Abba Przemo proponuje nowe rozumienie modlitwy Wieczny odpoczynek. Nowy filmik zupełnie nowej serii dotyczącej nowego życia!

więcej »

Data dodania: 2016-03-30

Prawdziwa twarz Jezusa film o całunie turyńskim

Całun Turyński odsłania swoje tajemnice przed naukowcami

więcej »

Data dodania: 2016-03-28

Ja jestem film

Cały film jest praktycznie zamknięty klamrą „Ja jestem.” Całe życie zamyka i otwiera to stwierdzenie faktu: Ja jestem. Chłopak przez bolesne doświadczenia już w wieku 11 lat dochodzi do prawdy, do której niektórzy dochodzą u schyłku swego istnienia:Jestem. Jest to odkrycie Boże – nieważne jak, ale Jestem i nigdy nie przestanę być.

więcej »

Data dodania: 2016-03-18

Duchowość to ruch!!!

Duchowość to niesustanny ruch! Najpierw Boga w kierunku człowieka, a później człowiek biegnie na spotaknie Boga. Nawet kiedy siedzi, leży, czy idzie to... jednak biegnie. W zwiastunie swego kanału ks. Przemek Zamojski stara się to wyjaśnic ;)

więcej »

Data dodania: 2016-03-11

Grabienie i jałmużna

Jaki jest związek między grabieniem liści, zbieraniem a jałmużną? Na te i podobnie dziwne pytania próbuje odpowiedzieć ks. Przemek Zamojski, który obecnie pracuje we Włoszech pod Mediolanem.

więcej »

Data dodania: 2016-03-08

Tajemnica Eucharystii Catalina Rivas

Przeżyj i odkryj głębię Mszy Świętej, zobacz co duchowo się dzieje w trakcie jej trwania. Niesamowite przedstawienie inspirowane objawieniami Cataliny Rivas z Boliwii, wykonany przez aktorów teatru im. Józefa Węgrzyna

więcej »

Data dodania: 2016-02-22

Zranienia wewnętrzne zadane przez rodziców. Uzdrowienie wewnętrzne w Jezusie

Ks. Piotr Glas konferencja. Najwięcej zranień zazwyczaj dają nam najbliżsi. Przez to mamy skrzywione spojrzenie na ludzi. Często gorycz i złość trwale zaczynają górować w naszym życiu. Czy tak musi być? Czy możemy być uzdrowieni wewnętrznie z tego stanu? Tak możemy to oddać Jezusowi w modlitwie zawierzenia, uzdrowienia i uwolnienia od złych duchów, które pasą się na naszych otwartych ranach.

więcej »

Data dodania: 2016-02-09

Opętanie film o egzorcyzmach Anny - dokument

Opętanie - dokument o egzorcyzmach. W filmie pokazany jest przypadek opętania Anny, która zmaga się z dręczeniami złego ducha. Egzorcyzm omawiają duchowni i naukowcy w tym lekarz psychiatra. Obejrzymy także potęgę Jezusa Chrystusa, który uwalnia i wypędza zło. Bo Jego plan dla nas to dobro Wspólnota i zaangażowany ksiądz egzorcysta pozwalają Bogu na uwalnianie.

więcej »

Data dodania: 2016-02-02

Jezus Chrystus to Miłosierny Samarytanin z przypowieści - Dotyk Boga - Nauczanie 1

Bardzo ciekawe nauczanie, Michał Świderski z Szkoły Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego z Gliwic pochyla się nad tą przypowieścią pokazując nam inne na niej spojrzenie. Jeśli zastanowimy się to my możemy być człowiekiem podróżującym z Jerozolimy, miasta wybranego i świętego.

więcej »

Data dodania: 2016-02-02

Gloria Polo trafiona przez piorun spotkanie w Polsce Film ze świadectwem

"Na końcu Pan zapytał mnie: „Jakie duchowe skarby Mi przynosisz?” Myślę sobie: „Jakie duchowe skarby ma na myśli?” Stałam przecież przed Nim z pustymi rękami, nie miałam nic, po prostu miałam je opuszczone, nic w nich nie trzymałam ani nic nie robiłam. I w tej chwili słyszę, jak mówi do mnie: : „Co z tego, że miałaś dwa mieszkania własnościowe, że jakieś gabinety mogłaś nazwać swoimi? Na co ci się zdało, że uważałaś się za wysoce wyspecjalizowanego stomatologa, który odniósł wiele sukcesów? Przyniosłaś może pyłek ceglanego kurzu z jednego z twoich budynków? Masz może przy sobie swój wypchany portfel albo swoją grubą książeczkę czekową?”

więcej »

Data dodania: 2016-02-01

Niesamowite świadectwo nawrócenia lekarza pracującego w klinice in-vitro

Pan Jacek pracował w jednej z największych przychodni oferujących metodę in-vitro. Sądził, że to jego największy sukces w życiu. Był małym "bogiem" dającym szczęście parom pragnącym mieć dziecko. Ekonomicznie powodziło mu się dzięki temu świetnie. Pewnego dnia jednak odezwał się Pan Bóg do niego. Nastąpił nagły zwrot.

więcej »

Data dodania: 2016-01-27

Trzecia Droga - homoseksualizm Bóg uzdrawia - świadectwo osób uwolnionych

Nie ma gejów lesbijek i homoseksualistów są Dzieci Boże! Nie przypinajmy łatki człowiekowi z powodu jego niezawinionych skłonności. Każdy kto chce napełnić swoje życie, usunąć z niego pustkę, rozpacz i gorycz jeśli robi to poza Bogiem zazwyczaj wpada w jakiś grzech i jakaś namiętność zaczyna nad jego życiem górować.

Historie kilku katolików wiernych Bogu, którzy zmagają się ze swym homoseksualizmem. Większość z nich angażowała się w gejowski styl życia zanim wybrali wstrzemięźliwość.

więcej »

Data dodania: 2016-01-25

Ja jestem - film Leszek Dokowicz.

Tajemnica to tajemnic, Jezus jest Ciągle z nami!. Możemy go spotkać przy Najświętszym Sakramencie. To Bóg prawdziwy z nami. Obiecał nam że nas nie zostawi i będzie z nami do końca świata.

Ten dokument pokazuje cuda eucharystyczne i inne doświadczenia współczesnych mistyków z żywym ciałem Pana Jezusa. Obejrzyj go aby pogłębić swoją wiarę.

więcej »

Data dodania: 2016-01-24

Duch Święty jego moc i ogień! ks.Piotr Galas

Kościół upada, na zachodzie przerabiany jest na PUB'y, małe parafie już resztkami sił działają. Czy czeka nas tylko Islam? Czy jest moc boża, która może to przezwyciężyć? Koniecznie posłuchaj tej konferencji.

więcej »

Data dodania: 2016-01-22

Duch Boga w działaniu

"Duch" o Duchu Świętym opowiadają o Boshobora, o Antonello i o Enrique

więcej »

Data dodania: 2016-01-22

Małżeństwo, labirynt czy droga do nieba? ks. Piotr Pawlukiewicz

Niesamowita konferencja wygłoszona w Bazylice Konkatedralnej w Kołobrzegu 14.04.2015 r.

więcej »

Data dodania: 2016-01-22

Jak otworzyć się na Boga - Ducha Świętego o. Józef Witko

Jak mamy przyjąć miłość bożą? Ojciec Józef Witko opowiada o chrzcie Ducha Świętęgo. Konferencja pobudza do nawrócenia.

więcej »

Data dodania: 2016-01-22

Nawrócić nawróconych

Gdybym usłyszał, że ktoś jest nawrócony, to bałbym się takiego człowieka - mówi o. Stanisław Jarosz.  Prawdziwa wiara w Jezusa to ciągłe powracanie do jego życiodajnego źródła, ciągłe zginanie kolan i uznawanie w wolności za naszego Zbawiciela, jedynego Pana.

więcej »

Data dodania: 2016-01-20


Podziel się wrażeniami!
Jakie masz przemyślenia po warsztatach? Co Ci się podobało, w czym pomogło? Co zmieniło? Czekamy na opinie. Dziękujemy!
dodaj wpis
Drodzy przyjaciele z całej Polski
Szukamy tych, którzy nie lubią wyłącznie narzekać, ale podzielą się swoimi talentami i czasem. Proponujemy Wam wykorzystanie nowoczesnych i przyciągających ludzi narzędzi komunikacji społecznej. Pomóż rodzinom w swoim otoczeniu.