KibicujRodzinie.pl
 • Śmierć kliniczna Pani Genowefa widziała Jezusa, Maryję, świętych w tym Ojca Pio i Faustynę. Rozmawiała ze zmarłymi krewnymi i przyjaciółmi.

  Śmierć kliniczna Pani Genowefa widziała Jezusa, Maryję, świętych w tym Ojca Pio i Faustynę. Rozmawiała ze zmarłymi krewnymi i przyjaciółmi. Po nieudanej operacji bohaterka opuściła ciało. Najpierw chodziła po labiryntach w podziemiach, gdzie demony próbowały ją złapać i zabrać ze sobą. Pomagała jej wtedy modlitwa do Archanioła Michała.


  2019-05-17więcej »
 • Bóg Cię kocha! Jezus żyje i chce Ci to udowodnić. Miłość Boża - Krzysztof Sowiński - Głos Pana

  Bóg Cię kocha! Miłość Boża - Dlaczego nie doświadczamy jego miłości? Co zrobić aby zbliżyć się do Boga, jaki plan ma dla nas Bóg Ojciec i czemu w tym planie działa Duch Święty.


  2019-01-31więcej »
 • Duch Święty - kim jest i jakie daje dary - charyzmaty

  Duch Święty - Bóg, który jest osobą. Bóg, który daje swoje dary - charzymaty : dar uzdrowienia, dar poznania, dary dla kościoła.


  2019-01-31więcej »
 • Jak rozpoznać Bożą wolę w naszym życiu?

  Boża wola w naszym życiu Rozeznawanie Bożego Planu - Grzegorz Kurowski Terebint 29.01.2019 - Konferencja w oparciu o Słowo Boże o tym czego pragnie Bóg w naszym życiu i jak my mamy poznawać Jego wolę dla nas.


  2019-01-31więcej »
 • Od Managera do zera a potem do dziecka bożego - świadectwo nawrócenia i spotkania żywego Jezusa

  Świadectwo nawrócenia i uzdrowienia przez Jezusa. Hubert był wysokopłacanym managerem w dużej korporacji. Pewnego dnia się rozchorował i to był początek rozsypywania się jego życia.


  2018-12-21więcej »
 • Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie

  Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie. Wychowywał się w trudnej rodzinie, gdzie było mało miłości i ciepła. W dorosłe życie wszedł zbuntowany na świat zagłuszając swój ból alkoholem i narkotykami. Posłuchaj wzruszającego świadectwa spotkania Boga i pójścia za nim.


  2018-10-23więcej »
 • Przebaczenie i uzdrowienie zranień wewnętrznych

  Jeśli czujesz się nieszczęśliwy, to nie dlatego, że takie nieszczęścia Cię spotkały, tylko dlatego, że nie chcesz zmierzyć się z życiem takim jakie jest. Uzdrowienie z ran jest procesem, wymaga czasu i motywacji, którą jest miłość, prawda i dobro.


  2018-03-07więcej »
 • Widziała Jezusa poza ciałem niebo i czyściec. Śmierć kliniczna życie po życiu

  Pani Genowefa ciężko chorowała i w 2013 roku przeżyła śmierć kliniczną, widziała niebo i czyściec oraz szatana z piekła, spotkała Maryję, Jezusa, Św. Ojca Pio i bliskich zmarłych znajomych. 'Weszłam tym razem do bardzo jasnego pomieszczenia, które było przedzielone szybą od sufitu do podłogi. Podeszłam zaciekawiona i za tą szybą zobaczyłam piękny ogród, pełen kwitnących kwiatów i krzewów.'


  2018-02-27więcej »
 • Uwielbienie Jezusa z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie Wołomin

  Kochani chciałbym was zaprosić na uwielbienie do Wołomina 25.02.2018 gdzie będziemy modlić się o uzdrowienie i uwolnienie. Opowiem tam szczegółowo o cudzie uzdrowienia mojego synka Jakuba, który miał zapalenie mózgu i leżał chory na intensywnej terapii a Jezus uzdrowił go w 100%.


  2018-02-19więcej »
 • Dziecko urodziło się martwe bez płuca - zobacz jak Bóg uzdrowił syna Artura Pawlowskiego

  To był wstrząs, ich pierwsze dziecko rodzi się martwe. Lekarze zaczynają reanimację, odkrywają, że nie ma lewego płuca a serca jest po prawej stronie. Dziecko ożywa, ale lekarze nie dają szans. Nie będzie oddychał samodzielnie, trzeba przygotować się na jego śmierć. Wkroczył w tą sytuację sam Bóg Ojciec, posłuchaj koniecznie!


  2018-02-08więcej »
Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wyszukiwarka
Logowanie

Słowo Życia


PismoŚwięte

Dołącz do nas

Szanowni Państwo! Szukamy energicznych, charyzmatycznych Redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoimi talentami i czasem. Zostań Redaktorem nowoczesnego i wartościowego portalu pisząc do nas bezpośrednio lub poprzez bloga.

Polecamy
Tagi
Autorzy

Elwira Musiał

Na swoim blogu dzielę się doświadczeniem Bożej miłości.

Marcin Staszak

Poeta, tekściarz piosenek chrześcijańskich, opiekun medyczny. Prezes i założyciel Stowarzyszenia Chrześcijańska Misja Szpitalna w Oleśnicy. 

http://sluzba-szpitalna.pl.tl/

Robert Sk

Na tym blogu chcę opowiadać o swoich doświadczeniach wiary, o tym co mnie interesuje w Kościele Jezusa Chrystusa. Dlaczego go kocham i czemu wierzę w Jego zwycięstwo.

OBE - OOBE Out Body Experiance wyjście z ciała w śnie czy jest bezpieczne?


Kiedy miałem około 30 lat, przeżyłem załamanie. Straciłem jakby grunt pod nogami. Powodem była rozłąka z dziewczyną w której jak mi się wówczas wydawało byłem zakochany, a raczej emocjonalnie uzależniony i to do tego stopnia, że potrzebowałem pomocy.

Moja pomocą na tamten czas, stał się ,,zen”. Pierwsza książka zen, którą kupiłem w najbliższej księgarni, była dla ludzi uzależnionych od alkoholu, seksu, narkotyków, papierosów, pracy itd… Potem na dobre zacząłem się interesować sztuką zen i liczyłem, że na pewno pomogłaby mi wyjść z załamania, ale to, co stało się później…

Zainteresowałem się ezoteryką i okultyzmem i pewnymi formami medytacji. Te nauki zaabsorbowały moją całą osobę tak, jakby oderwały od świata, gdzie ludzie prowadzą normalne codzienne życie z bólami, radościami i troskami. Pod wpływem tej wiedzy, urastałem we własnych oczach.
Czułem się lepiej i tak jakby zacząłem patrzeć na innych z góry…Krótko mówiąc, myślałem o sobie jako o kimś lepszym, jednak było na odwrót, podświadomie byłem poniżony i niedowartościowany.

W końcu wpadłem na książkę Roberta Monrow, w której uczył techniki wychodzenia z ciała czyli OOBE ( OUT BODY EXPERIANCE). Roztropność by nakazywała trzymać się od tego z dala, ale ja jej nie miałem.

Ciekawość i żądza wiedzy pchnęła mnie w ten eksperyment. Po wielu próbach udało się…
Za pierwszym razem wylądowałem pod sufitem, obróciłem się za pomocą myśli i widziałem z góry siebie leżącego na łóżku. Później zacząłem przechodzić przez ściany, a po jakimś czasie, latałem nad górami, lasami i powracałem do ciała. Nawet chyba byłem w Polsce, a przecież mieszkałem w Vancouver.

Pewnego dnia znalazłem się w miejscu, które wyglądało na obca planetę…Jakiś tłum jasnych postaci zbliżał się do mnie, a z dala wyglądały jak kobiety bez odzienia z długimi włosami. Kiedy już były zupełnie blisko, zauważyłem, że nie mają ust i próbowały mnie dotknąć…Bardzo się wystraszyłem i wróciłem do siebie.

Teraz z perspektywy czasu jak sobie przypominam, nie wiem czy były to halucynacje, jawa czy sen? Po jakimś czasie, wychodziłem z ciała automatycznie, zaraz po przebudzeniu lub jeszcze w półśnie. Potem zaczęły się historie z duszami z tamtego świata, które ze mną rozmawiały…Nie ukazywały mi się jednak w pełnej postaci, a po takiej rozmowie miałem już dosyć!

Któregoś razu, pokazała mi się dusza w pełnej postaci, która miała przewiązaną przepaskę na oczach. Powiedziała, że znała mnie za życia, ale ja nie mogłem jej rozpoznać z powodu tej przepaski…Poprosiłem by zdjęła przepaskę, lecz odmówiła.

Wszystkie rozmowy, które przeprowadzałem z duszami, były prowadzone myślami, a nie językiem i bezcieleśnie… Odważyłem się zerwać jej tą przepaskę i ujrzałem oczodoły pełne robactwa i glizd! Widok który mi się ukazał był tak paskudny i obrzydliwy, że już zacząłem bronić się przed wychodzeniem z ciała jednak z marnym skutkiem…

Zacząłem widzieć oplatające mnie ręce jakiejś dziewczyny, która nie chciała ujawnić swej postaci, a ja miałem tego już dosyć!

Nadawałem się w tym czasie do leczenia psychiatrycznego i to wszystko co mi się wydarzało, brałem za rzeczywistość, za coś bardzo realnego. Snułem się  zrozpaczony po ulicach, nie wiedząc jak od tego uciec.
W tym czasie czytałem inne książki różnych religii, takie jak maksymy Mahometa, Noc ciemna św. Jana od Krzyża, świętą Teresę z Avilla, księgę śmierci mnichów tybetańskich, Carlosa Castanedę i wiele innych…

Największą łaską było czytanie Ewangelii i powoli zaczynało się przebijać jakieś światło do mojego serca z jej dobrą nowiną. Zaznaczam jednak, że dużo dobrego stało się dzięki Janowi od Krzyża, który mi imponował… swoją ascezą, umartwianiem i Jego mistycyzmem, a jego Bogiem był Bóg chrześcijan – Jezus Chrystus! Mimo to, nadszedł czas kiedy byłem bliski szaleństwa przez natręctwa których sam nie mogłem się pozbyć… A cierpienie sięgało apogeum! Nie mając już siły, po raz pierwszy w życiu, padłem na kolana i całą moją istotą zawołałem – ,,Jezu ratuj, więcej już nie mogę”! To było wołanie z głębi serca, szczere i pełne wiary…I stało się coś niezwykłego! Wszystko ustąpiło, zalał mnie pokój…Zacząłem płakać ze szczęścia i nie był to płacz, a szloch być może przepełniony uczuciem żalu, że wcześniej nie uwierzyłem i zajmowałem się rzeczami zgubnymi…W końcu powiedziałem Jezusowi, że cały zdaje się na Niego, by mnie prowadził i że oddaje Mu swoje życie i ono należy do Niego.

Od tamtej pory, przez cały czas czuje opiekę Boga, a szczególnie przez pierwszy okres kiedy tak bardzo potrzebowałem pomocy i widziałem wszędzie we wszystkim rękę Boga Miłosiernego, a byłem naprawdę potłuczony i poraniony, nie wiedząc co z moim życiem zrobić?

Powoli Jezus wyprowadził mnie na prostą, stawiając na mojej drodze dobrych ludzi i sytuacje w których widziałem prowadzenie Boże. Od tamtej pory aż do dnia dzisiejszego jest bez zmian, a minęło już blisko 20 lat.
Darek

źródło: WobronieWiaryiTradycji, 2016-01-22

To może Cię również zainteresować

Śmierć kliniczna Pani Genowefa widziała Jezusa, Maryję, świętych w tym Ojca Pio i Faustynę. Rozmawiała ze zmarłymi krewnymi i przyjaciółmi. Po nieudanej operacji bohaterka opuściła ciało. Najpierw chodziła po labiryntach w podziemiach, gdzie demony próbowały ją złapać i zabrać ze sobą. Pomagała jej wtedy modlitwa do Archanioła Michała.

Bóg Cię kocha! Miłość Boża - Dlaczego nie doświadczamy jego miłości? Co zrobić aby zbliżyć się do Boga, jaki plan ma dla nas Bóg Ojciec i czemu w tym planie działa Duch Święty.

Duch Święty - Bóg, który jest osobą. Bóg, który daje swoje dary - charzymaty : dar uzdrowienia, dar poznania, dary dla kościoła.

Boża wola w naszym życiu Rozeznawanie Bożego Planu - Grzegorz Kurowski Terebint 29.01.2019 - Konferencja w oparciu o Słowo Boże o tym czego pragnie Bóg w naszym życiu i jak my mamy poznawać Jego wolę dla nas.

Świadectwo nawrócenia i uzdrowienia przez Jezusa. Hubert był wysokopłacanym managerem w dużej korporacji. Pewnego dnia się rozchorował i to był początek rozsypywania się jego życia.

Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie. Wychowywał się w trudnej rodzinie, gdzie było mało miłości i ciepła. W dorosłe życie wszedł zbuntowany na świat zagłuszając swój ból alkoholem i narkotykami. Posłuchaj wzruszającego świadectwa spotkania Boga i pójścia za nim.

Jeśli czujesz się nieszczęśliwy, to nie dlatego, że takie nieszczęścia Cię spotkały, tylko dlatego, że nie chcesz zmierzyć się z życiem takim jakie jest. Uzdrowienie z ran jest procesem, wymaga czasu i motywacji, którą jest miłość, prawda i dobro.

Pani Genowefa ciężko chorowała i w 2013 roku przeżyła śmierć kliniczną, widziała niebo i czyściec oraz szatana z piekła, spotkała Maryję, Jezusa, Św. Ojca Pio i bliskich zmarłych znajomych. 'Weszłam tym razem do bardzo jasnego pomieszczenia, które było przedzielone szybą od sufitu do podłogi. Podeszłam zaciekawiona i za tą szybą zobaczyłam piękny ogród, pełen kwitnących kwiatów i krzewów.'

Kochani chciałbym was zaprosić na uwielbienie do Wołomina 25.02.2018 gdzie będziemy modlić się o uzdrowienie i uwolnienie. Opowiem tam szczegółowo o cudzie uzdrowienia mojego synka Jakuba, który miał zapalenie mózgu i leżał chory na intensywnej terapii a Jezus uzdrowił go w 100%.

To był wstrząs, ich pierwsze dziecko rodzi się martwe. Lekarze zaczynają reanimację, odkrywają, że nie ma lewego płuca a serca jest po prawej stronie. Dziecko ożywa, ale lekarze nie dają szans. Nie będzie oddychał samodzielnie, trzeba przygotować się na jego śmierć. Wkroczył w tą sytuację sam Bóg Ojciec, posłuchaj koniecznie!

Podziel się wrażeniami!
Jakie masz przemyślenia po warsztatach? Co Ci się podobało, w czym pomogło? Co zmieniło? Czekamy na opinie. Dziękujemy!
dodaj wpis
Drodzy przyjaciele z całej Polski
Szukamy tych, którzy nie lubią wyłącznie narzekać, ale podzielą się swoimi talentami i czasem. Proponujemy Wam wykorzystanie nowoczesnych i przyciągających ludzi narzędzi komunikacji społecznej. Pomóż rodzinom w swoim otoczeniu.