KibicujRodzinie.pl
 • Śmierć kliniczna Pani Genowefa widziała Jezusa, Maryję, świętych w tym Ojca Pio i Faustynę. Rozmawiała ze zmarłymi krewnymi i przyjaciółmi.

  Śmierć kliniczna Pani Genowefa widziała Jezusa, Maryję, świętych w tym Ojca Pio i Faustynę. Rozmawiała ze zmarłymi krewnymi i przyjaciółmi. Po nieudanej operacji bohaterka opuściła ciało. Najpierw chodziła po labiryntach w podziemiach, gdzie demony próbowały ją złapać i zabrać ze sobą. Pomagała jej wtedy modlitwa do Archanioła Michała.


  2019-05-17więcej »
 • Bóg Cię kocha! Jezus żyje i chce Ci to udowodnić. Miłość Boża - Krzysztof Sowiński - Głos Pana

  Bóg Cię kocha! Miłość Boża - Dlaczego nie doświadczamy jego miłości? Co zrobić aby zbliżyć się do Boga, jaki plan ma dla nas Bóg Ojciec i czemu w tym planie działa Duch Święty.


  2019-01-31więcej »
 • Duch Święty - kim jest i jakie daje dary - charyzmaty

  Duch Święty - Bóg, który jest osobą. Bóg, który daje swoje dary - charzymaty : dar uzdrowienia, dar poznania, dary dla kościoła.


  2019-01-31więcej »
 • Jak rozpoznać Bożą wolę w naszym życiu?

  Boża wola w naszym życiu Rozeznawanie Bożego Planu - Grzegorz Kurowski Terebint 29.01.2019 - Konferencja w oparciu o Słowo Boże o tym czego pragnie Bóg w naszym życiu i jak my mamy poznawać Jego wolę dla nas.


  2019-01-31więcej »
 • Od Managera do zera a potem do dziecka bożego - świadectwo nawrócenia i spotkania żywego Jezusa

  Świadectwo nawrócenia i uzdrowienia przez Jezusa. Hubert był wysokopłacanym managerem w dużej korporacji. Pewnego dnia się rozchorował i to był początek rozsypywania się jego życia.


  2018-12-21więcej »
 • Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie

  Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie. Wychowywał się w trudnej rodzinie, gdzie było mało miłości i ciepła. W dorosłe życie wszedł zbuntowany na świat zagłuszając swój ból alkoholem i narkotykami. Posłuchaj wzruszającego świadectwa spotkania Boga i pójścia za nim.


  2018-10-23więcej »
 • Przebaczenie i uzdrowienie zranień wewnętrznych

  Jeśli czujesz się nieszczęśliwy, to nie dlatego, że takie nieszczęścia Cię spotkały, tylko dlatego, że nie chcesz zmierzyć się z życiem takim jakie jest. Uzdrowienie z ran jest procesem, wymaga czasu i motywacji, którą jest miłość, prawda i dobro.


  2018-03-07więcej »
 • Widziała Jezusa poza ciałem niebo i czyściec. Śmierć kliniczna życie po życiu

  Pani Genowefa ciężko chorowała i w 2013 roku przeżyła śmierć kliniczną, widziała niebo i czyściec oraz szatana z piekła, spotkała Maryję, Jezusa, Św. Ojca Pio i bliskich zmarłych znajomych. 'Weszłam tym razem do bardzo jasnego pomieszczenia, które było przedzielone szybą od sufitu do podłogi. Podeszłam zaciekawiona i za tą szybą zobaczyłam piękny ogród, pełen kwitnących kwiatów i krzewów.'


  2018-02-27więcej »
 • Uwielbienie Jezusa z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie Wołomin

  Kochani chciałbym was zaprosić na uwielbienie do Wołomina 25.02.2018 gdzie będziemy modlić się o uzdrowienie i uwolnienie. Opowiem tam szczegółowo o cudzie uzdrowienia mojego synka Jakuba, który miał zapalenie mózgu i leżał chory na intensywnej terapii a Jezus uzdrowił go w 100%.


  2018-02-19więcej »
 • Dziecko urodziło się martwe bez płuca - zobacz jak Bóg uzdrowił syna Artura Pawlowskiego

  To był wstrząs, ich pierwsze dziecko rodzi się martwe. Lekarze zaczynają reanimację, odkrywają, że nie ma lewego płuca a serca jest po prawej stronie. Dziecko ożywa, ale lekarze nie dają szans. Nie będzie oddychał samodzielnie, trzeba przygotować się na jego śmierć. Wkroczył w tą sytuację sam Bóg Ojciec, posłuchaj koniecznie!


  2018-02-08więcej »
Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wyszukiwarka
Logowanie

Słowo Życia


PismoŚwięte

Dołącz do nas

Szanowni Państwo! Szukamy energicznych, charyzmatycznych Redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoimi talentami i czasem. Zostań Redaktorem nowoczesnego i wartościowego portalu pisząc do nas bezpośrednio lub poprzez bloga.

Polecamy
Tagi
Autorzy

Elwira Musiał

Na swoim blogu dzielę się doświadczeniem Bożej miłości.

Marcin Staszak

Poeta, tekściarz piosenek chrześcijańskich, opiekun medyczny. Prezes i założyciel Stowarzyszenia Chrześcijańska Misja Szpitalna w Oleśnicy. 

http://sluzba-szpitalna.pl.tl/

Robert Sk

Na tym blogu chcę opowiadać o swoich doświadczeniach wiary, o tym co mnie interesuje w Kościele Jezusa Chrystusa. Dlaczego go kocham i czemu wierzę w Jego zwycięstwo.

W trosce o dobro dziecka, małżeństwa i rodziny - o kształtowaniu właściwych postaw w rodzinie i szkole


Szkoły ANIMUS im. bł. ks. Jerzego Popiełuszko w Kobyłce wraz z prof. Krystyną Czubą, UKSW zapraszają na

IV Ogólnopolską Konferencję

W trosce o dobro dziecka, małżeństwa i rodziny
– o kształtowaniu właściwych postaw w rodzinie i szkole

10 września 2016 roku, w godz. 10.00 – 15.30

Aula Szkół ANIMUS im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki

ks. Marmo 13C, Kobyłka

 

PROGRAM KONFERENCJI:

10.00  Powitanie

mgr Katarzyna Krawczyk
Dyrektor Szkół ANIMUS im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Kobyłce, magister psychologii  UKSW,  realizator  i  instruktor  programu  Szkoła  dla  Rodziców i wychowawców oraz Młodzież na Rozdrożu.

mgr Robert Roguski
z wykształcenia menedżer, absolwent Podyplomowych Studiów na Uniwersytecie Warszawskim Samorząd Lokalny i Rozwój Terytorialny, od 2002 roku związany z Samorządem, od 2006 roku Burmistrz Miasta Kobyłka.

10.10  Otwarcie konferencji

mgr Piotr Uściński
Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, polityk rodzinny, mgr inż. Politechniki Warszawskiej, absolwent SGH i Akademii Leona Koźmińskiego, starosta wołomiński 2010 -2014.

10.30  Człowiek w Bożych planach stwórczych

prof. Jacek Salij
Ojciec profesor doktor habilitowany, Jacek Salij, profesor teologii dogmatycznej, wykładowca UKSW, autor wielu książek i publikacji; rekolekcjonista, opiekun grupy duszpasterskiej nauczycieli.

11.10  Rodzina wobec mediów

prof. Krystyna Czuba
Doktor habilitowany profesor Krystyna Czuba, Kierownik Katedry Pedagogiki Mediów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, wykładowca Etyki Dziennikarskiej i Prawa Mediów w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej, dziennikarz, komentator radiowy i telewizyjny, autorka książek i licznych artykułów.

11.45  Rodzina i polityka

dr Dariusz Karłowicz
Doktor filozofii, publicysta, współtwórca i prezes Fundacji św. Mikołaja. Współtwórca rocznika filozoficznego Teologia Polityczna. Prowadzi w TVP Kultura program Trzeci punkt widzenia. Współpracuje z Centrum Myśli JPII. Odznaczony Nagrodą im. Andrzeja Kijowskiego oraz Nagrodą Feniksa od Związku Polskich Kawalerów Maltańskich.

12.20 Biblijny obraz autorytetu w rodzinie i szkole

dr Łukasz Łaszkiewicz
Doktor teologii biblijnej KUL, adiunkt w Katedrze Teologii Biblijnej na Uniwersytecie Szczecińskim. Twórca Katolickiego Stowarzyszenia „uBIBLIJNIEni” – m.in. dla dzieci, młodzieży, katechetów i małżeństw. W latach 2014 – 2016 wicerektor i wychowawca w Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu. Od 2009 roku przewodnik po Ziemi Świętej.

12.55 Przerwa kawowa

13.30 Tata – kolega czy przewodnik?

dr Andrzej Mazan
Magister fizyki i doktor pedagogiki, adiunkt na Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW. Wieloletni dyrektor szkół różnego szczebla. Propagator edukacji domowej w Polsce. Obecnie jest dyrektorem merytorycznym  Fundacji Maxmillianum w Warszawie oraz Dyrektorem Zespołu Szkół Kolegium Św. Rodziny w Łomiankach.

14.05 Zagrożenia duchowe w mediach

mgr Małgorzata Więczkowska
Pedagog,  medioznawca,  autorka  i  administrator  Serwisu  Internetowego www.edukacjamedialna.pl  Prowadzi szkolenia  i rekolekcje  dotyczące edukacji medialnej, manipulacji oraz zagrożeń duchowych, w Polsce i za granicą. Autorka książki dla rodziców i wychowawców Co wciąga twoje dziecko oraz licznych artykułów i recenzji. Uczestniczka cyklu audycji radiowych i telewizyjnych.

14.40  Wychowanie religijne w rodzinie

mgr Alicja Jordan
Nauczyciel  dyplomowany  nauczania  wczesnoszkolnego,  dyplom  Nauczyciela Montessori AMI – Niemieckie Stowarzyszenie Montessori w Aachen. Prekursor Pedagogiki Montessori w Warszawie, założyła w 1994 r. pierwsze Prywatne Przedszkole i Szkołę Montessori w Warszawie. Inicjatorka powołania Polskiego Stowarzyszenia Montessori (1994). Propagatorka Pedagogiki Montessori w Wyższych Uczelniach w Warszawie. Aktywny wykładowca. Prowadzi konsultacje i montessoriańskie kursy na terenie Polski. Inicjatorka I Kursu Katechezy Dobrego Pasterza w Polsce, prowadzi warsztaty z katechezy D.P. Inicjatorka Montessoriańskiej Akademii dla Rodziców. Autorka licznych artykułów z dziedziny pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

15.15 Czas otwartego mikrofonu dla uczestników konferencji

15.30 Podsumowanie i zamknięcie konferencji

dr Patrycja Cicha, mgr Katarzyna Krawczyk

 

Prowadzenie konferencji:

dr Patrycja Cicha – doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki KUL, polonistka, pedagog przedszkolny Montessori, uczestniczka i koordynator projektów edukacyjnych, wicedyrektor Szkół ANIMUS im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

 

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW:

Zgłoszenia na konferencję można dokonać

telefonicznie pod nr
697190194 lub 508103389

lub mailowo na adres
konferencja@szkola-animus.pl

Wystawiamy zaświadczenia o udziale w konferencji., 2016-09-02

To może Cię również zainteresować

Śmierć kliniczna Pani Genowefa widziała Jezusa, Maryję, świętych w tym Ojca Pio i Faustynę. Rozmawiała ze zmarłymi krewnymi i przyjaciółmi. Po nieudanej operacji bohaterka opuściła ciało. Najpierw chodziła po labiryntach w podziemiach, gdzie demony próbowały ją złapać i zabrać ze sobą. Pomagała jej wtedy modlitwa do Archanioła Michała.

Bóg Cię kocha! Miłość Boża - Dlaczego nie doświadczamy jego miłości? Co zrobić aby zbliżyć się do Boga, jaki plan ma dla nas Bóg Ojciec i czemu w tym planie działa Duch Święty.

Duch Święty - Bóg, który jest osobą. Bóg, który daje swoje dary - charzymaty : dar uzdrowienia, dar poznania, dary dla kościoła.

Boża wola w naszym życiu Rozeznawanie Bożego Planu - Grzegorz Kurowski Terebint 29.01.2019 - Konferencja w oparciu o Słowo Boże o tym czego pragnie Bóg w naszym życiu i jak my mamy poznawać Jego wolę dla nas.

Świadectwo nawrócenia i uzdrowienia przez Jezusa. Hubert był wysokopłacanym managerem w dużej korporacji. Pewnego dnia się rozchorował i to był początek rozsypywania się jego życia.

Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie. Wychowywał się w trudnej rodzinie, gdzie było mało miłości i ciepła. W dorosłe życie wszedł zbuntowany na świat zagłuszając swój ból alkoholem i narkotykami. Posłuchaj wzruszającego świadectwa spotkania Boga i pójścia za nim.

Jeśli czujesz się nieszczęśliwy, to nie dlatego, że takie nieszczęścia Cię spotkały, tylko dlatego, że nie chcesz zmierzyć się z życiem takim jakie jest. Uzdrowienie z ran jest procesem, wymaga czasu i motywacji, którą jest miłość, prawda i dobro.

Pani Genowefa ciężko chorowała i w 2013 roku przeżyła śmierć kliniczną, widziała niebo i czyściec oraz szatana z piekła, spotkała Maryję, Jezusa, Św. Ojca Pio i bliskich zmarłych znajomych. 'Weszłam tym razem do bardzo jasnego pomieszczenia, które było przedzielone szybą od sufitu do podłogi. Podeszłam zaciekawiona i za tą szybą zobaczyłam piękny ogród, pełen kwitnących kwiatów i krzewów.'

Kochani chciałbym was zaprosić na uwielbienie do Wołomina 25.02.2018 gdzie będziemy modlić się o uzdrowienie i uwolnienie. Opowiem tam szczegółowo o cudzie uzdrowienia mojego synka Jakuba, który miał zapalenie mózgu i leżał chory na intensywnej terapii a Jezus uzdrowił go w 100%.

To był wstrząs, ich pierwsze dziecko rodzi się martwe. Lekarze zaczynają reanimację, odkrywają, że nie ma lewego płuca a serca jest po prawej stronie. Dziecko ożywa, ale lekarze nie dają szans. Nie będzie oddychał samodzielnie, trzeba przygotować się na jego śmierć. Wkroczył w tą sytuację sam Bóg Ojciec, posłuchaj koniecznie!

Podziel się wrażeniami!
Jakie masz przemyślenia po warsztatach? Co Ci się podobało, w czym pomogło? Co zmieniło? Czekamy na opinie. Dziękujemy!
dodaj wpis
Drodzy przyjaciele z całej Polski
Szukamy tych, którzy nie lubią wyłącznie narzekać, ale podzielą się swoimi talentami i czasem. Proponujemy Wam wykorzystanie nowoczesnych i przyciągających ludzi narzędzi komunikacji społecznej. Pomóż rodzinom w swoim otoczeniu.