KibicujRodzinie.pl
 • Od Managera do zera a potem do dziecka bożego - świadectwo nawrócenia i spotkania żywego Jezusa

  Świadectwo nawrócenia i uzdrowienia przez Jezusa. Hubert był wysokopłacanym managerem w dużej korporacji. Pewnego dnia się rozchorował i to był początek rozsypywania się jego życia.


  2018-12-21więcej »
 • Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie

  Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie. Wychowywał się w trudnej rodzinie, gdzie było mało miłości i ciepła. W dorosłe życie wszedł zbuntowany na świat zagłuszając swój ból alkoholem i narkotykami. Posłuchaj wzruszającego świadectwa spotkania Boga i pójścia za nim.


  2018-10-23więcej »
 • Przebaczenie i uzdrowienie zranień wewnętrznych

  Jeśli czujesz się nieszczęśliwy, to nie dlatego, że takie nieszczęścia Cię spotkały, tylko dlatego, że nie chcesz zmierzyć się z życiem takim jakie jest. Uzdrowienie z ran jest procesem, wymaga czasu i motywacji, którą jest miłość, prawda i dobro.


  2018-03-07więcej »
 • Widziała Jezusa poza ciałem niebo i czyściec. Śmierć kliniczna życie po życiu

  Pani Genowefa ciężko chorowała i w 2013 roku przeżyła śmierć kliniczną, widziała niebo i czyściec oraz szatana z piekła, spotkała Maryję, Jezusa, Św. Ojca Pio i bliskich zmarłych znajomych. 'Weszłam tym razem do bardzo jasnego pomieszczenia, które było przedzielone szybą od sufitu do podłogi. Podeszłam zaciekawiona i za tą szybą zobaczyłam piękny ogród, pełen kwitnących kwiatów i krzewów.'


  2018-02-27więcej »
 • Uwielbienie Jezusa z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie Wołomin

  Kochani chciałbym was zaprosić na uwielbienie do Wołomina 25.02.2018 gdzie będziemy modlić się o uzdrowienie i uwolnienie. Opowiem tam szczegółowo o cudzie uzdrowienia mojego synka Jakuba, który miał zapalenie mózgu i leżał chory na intensywnej terapii a Jezus uzdrowił go w 100%.


  2018-02-19więcej »
 • Dziecko urodziło się martwe bez płuca - zobacz jak Bóg uzdrowił syna Artura Pawlowskiego

  To był wstrząs, ich pierwsze dziecko rodzi się martwe. Lekarze zaczynają reanimację, odkrywają, że nie ma lewego płuca a serca jest po prawej stronie. Dziecko ożywa, ale lekarze nie dają szans. Nie będzie oddychał samodzielnie, trzeba przygotować się na jego śmierć. Wkroczył w tą sytuację sam Bóg Ojciec, posłuchaj koniecznie!


  2018-02-08więcej »
 • Krzysztof Sowiński - wspólnota Głos Pana - Świadectwo nawrócenia i uzdrowienia z narkotyków, alkoholu oraz otrzymania daru uzdrawiania przez Jezusa

  Krzysztof Sowiński - wspólnota Głos Pana - Świadectwo nawrócenia i uzdrowienia z narkotyków, alkoholu oraz otrzymania daru uzdrawiania przez Jezusa w mocy Ducha Świętego.


  2018-02-06więcej »
 • Świadectwa uzdrowień fizycznych przez Jezusa po Mszy Świętej w Wołominie

  Świadectwa uzdrowienia po Eucharystii i modlitwie Krzysztofa Sowińskiego ze wspólnotą “Głos Pana” ze Skierniewic o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Wołomin 28.01.2017. Film pokazuje kadry z samej modlitwy.


  2018-01-30więcej »
 • Marcin Zieliński w Warszawie 2 grudnia 2017

  Zapraszamy do Warszawy-Wesołej na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi Marcin Zieliński.


  2017-10-31więcej »
 • NiemaGoTu elektryczna muzyka dla Pana

  Posłuchaj żywej i radosnej muzyki! 'niemaGotu' to sześciu muzyków zgromadzonych w imię zmartwychwstałego Jezusa, by poprzez otrzymane talenty, stosownie do obranej nazwy, zwiastować, że nie ma Go w grobie, bo powstał ? jak powiedział.


  2017-10-17więcej »
Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wyszukiwarka
Logowanie

Słowo Życia


PismoŚwięte

Dołącz do nas

Szanowni Państwo! Szukamy energicznych, charyzmatycznych Redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoimi talentami i czasem. Zostań Redaktorem nowoczesnego i wartościowego portalu pisząc do nas bezpośrednio lub poprzez bloga.

Polecamy
Tagi
Autorzy

Elżbieta Koc

"Oto idę, idę Panie. Usłyszałem głos twój w ciemną noc. Usłyszałem Twe wezwanie. Pójdę wszędzie tylko daj mi moc. "

Na swoim blogu dzielę się doświadczeniem Bożej miłości. Piszę o swoim nawróceniu, uzdrowieniach i posłudze.

Marcin Staszak

Poeta, tekściarz piosenek chrześcijańskich, opiekun medyczny. Prezes i założyciel Stowarzyszenia Chrześcijańska Misja Szpitalna w Oleśnicy. 

http://sluzba-szpitalna.pl.tl/

Robert Sk

Na tym blogu chcę opowiadać o swoich doświadczeniach wiary, o tym co mnie interesuje w Kościele Jezusa Chrystusa. Dlaczego go kocham i czemu wierzę w Jego zwycięstwo.

W trosce o dobro dziecka, małżeństwa i rodziny - o kształtowaniu właściwych postaw w rodzinie i szkole


Szkoły ANIMUS im. bł. ks. Jerzego Popiełuszko w Kobyłce wraz z prof. Krystyną Czubą, UKSW zapraszają na

IV Ogólnopolską Konferencję

W trosce o dobro dziecka, małżeństwa i rodziny
– o kształtowaniu właściwych postaw w rodzinie i szkole

10 września 2016 roku, w godz. 10.00 – 15.30

Aula Szkół ANIMUS im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki

ks. Marmo 13C, Kobyłka

 

PROGRAM KONFERENCJI:

10.00  Powitanie

mgr Katarzyna Krawczyk
Dyrektor Szkół ANIMUS im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Kobyłce, magister psychologii  UKSW,  realizator  i  instruktor  programu  Szkoła  dla  Rodziców i wychowawców oraz Młodzież na Rozdrożu.

mgr Robert Roguski
z wykształcenia menedżer, absolwent Podyplomowych Studiów na Uniwersytecie Warszawskim Samorząd Lokalny i Rozwój Terytorialny, od 2002 roku związany z Samorządem, od 2006 roku Burmistrz Miasta Kobyłka.

10.10  Otwarcie konferencji

mgr Piotr Uściński
Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, polityk rodzinny, mgr inż. Politechniki Warszawskiej, absolwent SGH i Akademii Leona Koźmińskiego, starosta wołomiński 2010 -2014.

10.30  Człowiek w Bożych planach stwórczych

prof. Jacek Salij
Ojciec profesor doktor habilitowany, Jacek Salij, profesor teologii dogmatycznej, wykładowca UKSW, autor wielu książek i publikacji; rekolekcjonista, opiekun grupy duszpasterskiej nauczycieli.

11.10  Rodzina wobec mediów

prof. Krystyna Czuba
Doktor habilitowany profesor Krystyna Czuba, Kierownik Katedry Pedagogiki Mediów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, wykładowca Etyki Dziennikarskiej i Prawa Mediów w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej, dziennikarz, komentator radiowy i telewizyjny, autorka książek i licznych artykułów.

11.45  Rodzina i polityka

dr Dariusz Karłowicz
Doktor filozofii, publicysta, współtwórca i prezes Fundacji św. Mikołaja. Współtwórca rocznika filozoficznego Teologia Polityczna. Prowadzi w TVP Kultura program Trzeci punkt widzenia. Współpracuje z Centrum Myśli JPII. Odznaczony Nagrodą im. Andrzeja Kijowskiego oraz Nagrodą Feniksa od Związku Polskich Kawalerów Maltańskich.

12.20 Biblijny obraz autorytetu w rodzinie i szkole

dr Łukasz Łaszkiewicz
Doktor teologii biblijnej KUL, adiunkt w Katedrze Teologii Biblijnej na Uniwersytecie Szczecińskim. Twórca Katolickiego Stowarzyszenia „uBIBLIJNIEni” – m.in. dla dzieci, młodzieży, katechetów i małżeństw. W latach 2014 – 2016 wicerektor i wychowawca w Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu. Od 2009 roku przewodnik po Ziemi Świętej.

12.55 Przerwa kawowa

13.30 Tata – kolega czy przewodnik?

dr Andrzej Mazan
Magister fizyki i doktor pedagogiki, adiunkt na Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW. Wieloletni dyrektor szkół różnego szczebla. Propagator edukacji domowej w Polsce. Obecnie jest dyrektorem merytorycznym  Fundacji Maxmillianum w Warszawie oraz Dyrektorem Zespołu Szkół Kolegium Św. Rodziny w Łomiankach.

14.05 Zagrożenia duchowe w mediach

mgr Małgorzata Więczkowska
Pedagog,  medioznawca,  autorka  i  administrator  Serwisu  Internetowego www.edukacjamedialna.pl  Prowadzi szkolenia  i rekolekcje  dotyczące edukacji medialnej, manipulacji oraz zagrożeń duchowych, w Polsce i za granicą. Autorka książki dla rodziców i wychowawców Co wciąga twoje dziecko oraz licznych artykułów i recenzji. Uczestniczka cyklu audycji radiowych i telewizyjnych.

14.40  Wychowanie religijne w rodzinie

mgr Alicja Jordan
Nauczyciel  dyplomowany  nauczania  wczesnoszkolnego,  dyplom  Nauczyciela Montessori AMI – Niemieckie Stowarzyszenie Montessori w Aachen. Prekursor Pedagogiki Montessori w Warszawie, założyła w 1994 r. pierwsze Prywatne Przedszkole i Szkołę Montessori w Warszawie. Inicjatorka powołania Polskiego Stowarzyszenia Montessori (1994). Propagatorka Pedagogiki Montessori w Wyższych Uczelniach w Warszawie. Aktywny wykładowca. Prowadzi konsultacje i montessoriańskie kursy na terenie Polski. Inicjatorka I Kursu Katechezy Dobrego Pasterza w Polsce, prowadzi warsztaty z katechezy D.P. Inicjatorka Montessoriańskiej Akademii dla Rodziców. Autorka licznych artykułów z dziedziny pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

15.15 Czas otwartego mikrofonu dla uczestników konferencji

15.30 Podsumowanie i zamknięcie konferencji

dr Patrycja Cicha, mgr Katarzyna Krawczyk

 

Prowadzenie konferencji:

dr Patrycja Cicha – doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki KUL, polonistka, pedagog przedszkolny Montessori, uczestniczka i koordynator projektów edukacyjnych, wicedyrektor Szkół ANIMUS im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

 

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW:

Zgłoszenia na konferencję można dokonać

telefonicznie pod nr
697190194 lub 508103389

lub mailowo na adres
konferencja@szkola-animus.pl

Wystawiamy zaświadczenia o udziale w konferencji., 2016-09-02

To może Cię również zainteresować

Świadectwo nawrócenia i uzdrowienia przez Jezusa. Hubert był wysokopłacanym managerem w dużej korporacji. Pewnego dnia się rozchorował i to był początek rozsypywania się jego życia.

Bartek Krakowiak zmęczony życiem w narkotykach i długach poszedł pieszo do Medjugorie. Wychowywał się w trudnej rodzinie, gdzie było mało miłości i ciepła. W dorosłe życie wszedł zbuntowany na świat zagłuszając swój ból alkoholem i narkotykami. Posłuchaj wzruszającego świadectwa spotkania Boga i pójścia za nim.

Jeśli czujesz się nieszczęśliwy, to nie dlatego, że takie nieszczęścia Cię spotkały, tylko dlatego, że nie chcesz zmierzyć się z życiem takim jakie jest. Uzdrowienie z ran jest procesem, wymaga czasu i motywacji, którą jest miłość, prawda i dobro.

Pani Genowefa ciężko chorowała i w 2013 roku przeżyła śmierć kliniczną, widziała niebo i czyściec oraz szatana z piekła, spotkała Maryję, Jezusa, Św. Ojca Pio i bliskich zmarłych znajomych. 'Weszłam tym razem do bardzo jasnego pomieszczenia, które było przedzielone szybą od sufitu do podłogi. Podeszłam zaciekawiona i za tą szybą zobaczyłam piękny ogród, pełen kwitnących kwiatów i krzewów.'

Kochani chciałbym was zaprosić na uwielbienie do Wołomina 25.02.2018 gdzie będziemy modlić się o uzdrowienie i uwolnienie. Opowiem tam szczegółowo o cudzie uzdrowienia mojego synka Jakuba, który miał zapalenie mózgu i leżał chory na intensywnej terapii a Jezus uzdrowił go w 100%.

To był wstrząs, ich pierwsze dziecko rodzi się martwe. Lekarze zaczynają reanimację, odkrywają, że nie ma lewego płuca a serca jest po prawej stronie. Dziecko ożywa, ale lekarze nie dają szans. Nie będzie oddychał samodzielnie, trzeba przygotować się na jego śmierć. Wkroczył w tą sytuację sam Bóg Ojciec, posłuchaj koniecznie!

Krzysztof Sowiński - wspólnota Głos Pana - Świadectwo nawrócenia i uzdrowienia z narkotyków, alkoholu oraz otrzymania daru uzdrawiania przez Jezusa w mocy Ducha Świętego.

Świadectwa uzdrowienia po Eucharystii i modlitwie Krzysztofa Sowińskiego ze wspólnotą “Głos Pana” ze Skierniewic o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Wołomin 28.01.2017. Film pokazuje kadry z samej modlitwy.

Zapraszamy do Warszawy-Wesołej na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi Marcin Zieliński.

Posłuchaj żywej i radosnej muzyki! 'niemaGotu' to sześciu muzyków zgromadzonych w imię zmartwychwstałego Jezusa, by poprzez otrzymane talenty, stosownie do obranej nazwy, zwiastować, że nie ma Go w grobie, bo powstał ? jak powiedział.


Podziel się wrażeniami!
Jakie masz przemyślenia po warsztatach? Co Ci się podobało, w czym pomogło? Co zmieniło? Czekamy na opinie. Dziękujemy!
dodaj wpis
Drodzy przyjaciele z całej Polski
Szukamy tych, którzy nie lubią wyłącznie narzekać, ale podzielą się swoimi talentami i czasem. Proponujemy Wam wykorzystanie nowoczesnych i przyciągających ludzi narzędzi komunikacji społecznej. Pomóż rodzinom w swoim otoczeniu.